KONST / Litografier / Serigrafier 13719131
nr 1371 9131
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Serigrafier, 10 st, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Signerad, daterad -91, oramat löst blad, 46 & 60-upplaga, 76x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:51:36
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Sven Inge Höglund Demonér
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér